Telefon: 0 531 846 1782

Biyoğrafi Detay

Av. Zeynep ORTAÇ AKTAR

Av. Zeynep ORTAÇ AKTAR

Uzmanlık: Ortak

Diller : Türkçe, İngilizce

Avukat Zeynep Ortaç AKTAR İstanbul'da doğdu. Lise eğitimini Eyüp Anadolu Lisesi'nde birincilik derecesiyle tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2017 yılında başarıyla bitirdi. 63426 sicil sayısına kaydolmuş İstanbul Barosu Avukatlarındandır.

   Güncel gelişmeleri ve emsal yüksek mahkeme kararlarını yakından takip ederek müvekkillerine en uygun hukuki çözümü sunabilmek adına nitelikli ve donanımlı bir şekilde, mesleki hayatına devam etmektedir.

  2018 yılında Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Ruhsatı’nı alan Avukat Zeynep Ortaç Aktar, meslek hayatının ilk 3 senesinde Türkiye’nin üst düzey hukuk bürolarında çalışmıştır. Avukat Zeynep Ortaç Aktar, milletlerarası ve yerel müvekkillerine en üst düzey kalitede ve kurumsal standartlarda sunduğu tüm mesleki kazanımlarını değerlendirmek amacıyla Ortaç Aktar Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Ortaç, bu çerçevede sadece Aile Hukuku, Miras Hukuku, Arabuluculuk ve Yabancılar Hukuku alanlarında uzmanlaşarak, bu alanlarda İstanbul’un en kurumsal ve en iyi avukatı olarak hukuki hizmet sunmayı hedeflemiştir.

   Öncelikle güvenilir olmak üzere, aktif, hızlı, profesyonel, çözüm odaklı ve eksiksiz hukuki hizmet sunmayı benimseyen Avukat Zeynep Ortaç Aktar, İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’nin her yerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

     Avukat Zeynep Ortaç, İyi derecede İngilizce bilmektedir. Boşanma ve Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Borçlar Hukuku ve İcra-İflas Hukuku çalışma ve ilgi alanları arasındadır.

 

 

 AVUKATLARIMIZ SAYFASINA GERİ DÖN