Telefon: 0 531 846 1782

HİZMETLERİMİZ

FAALİYET ALANLARIMIZ

CEZA HUKUKU Ağır ceza mahkemesinin görevli olduğu ceza davaları, Asliye ceza mahkemesinin görevli olduğu ceza davaları, Bilişim s ..

Detaylar

Tazminat Hukuku

Ortaç & Aktar Hukuk Bürosu, sigorta hukuku alanında kaza, zarar, sorumluluk, taşıma, kredi ve finansal riskler, sağlık, emeklilik ve hayat ..

Detaylar

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Ülkemiz koşulları gözetildiğinde, çocuk işçiler de dahil edilirse iş ve sosyal güvenlik hukuku küçük yaştan ..

Detaylar

Aile ve Miras Hukuku: Boşanma, Nafaka, Velayet, Soyba

Ailenin toplumun temel yapıtaşı olması nedeniyle kanun koyucu ailenin kurulması, yürütülmesi, statüsü, dağılması gibi konuları ..

Detaylar

Ceza Hukuku

Ortaç & Aktar Hukuk Bürosu olarak, Ceza hukuku davalarında soruşturma aşamasından başlayarak infaz aşamasına kadar müvekkilleri ..

Detaylar

Ticaret ve Şirketler Hukuku

Ortaç & Aktar Hukuk Bürosu olarak, Bir şirketin kurulmasından feshine kadar geçen sürede şirket ile alakalı yapılması gereken ..

Detaylar

Sigorta Hukuku

Sigortacılık mevzuatı ülkemiz hukuk sistemindeki en dinamik alanlardan birisidir. Sürekli değişen ve güncellenen Sigortacılık kanunu, y&ou ..

Detaylar

Gayrimenkul Hukuku

Ortaç & Aktar Hukuk Bürosu, son yıllarda hızla gelişme gösteren gayrimenkul hukuku ve gayrimenkul yatırım danışmanlığı konul ..

Detaylar

Bilişim ve İnternet Hukuku

Ortaç & Aktar Hukuk Bürosu, bilişim ve internet hukuku ile ilgili her türlü konuda hukuki danışmanlık yapmaktadır. Tecr ..

Detaylar

Alacak Takibi & İcra Hukuku

Ortaç & Aktar Hukuk Bürosu, Türkiye'de yerleşik her tür kurum ya da kişiler nezdinde, senede bağlı ya da bağımsız her ..

Detaylar

BOŞANMA AVUKATI İSTANBUL

Boşanma Avukatı Boşanma davalarında, Boşanma Avukatı olarak İstanbul ve genelinde hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İstanbul gibi büy&u ..

Detaylar

İSTANBUL ARAÇ DEĞER KAYBI AVUKATI

İçindekiler İstanbul Değer Kaybı Avukatı Değer Kaybı Hesaplama, Değer Kaybı Nasıl Hesaplanır? Araç Değer Kaybı Nasıl Al ..

Detaylar